تبليغات X
مدل مانتو
دانلود سریال هیولا
قیمت پارچه سقف کشسان
پروفايل كاربر
نام :
سن :
جنسیت : عدم نمايش جنسيت
وضعیت تاهل : عدم نمايش وضعيت تاهل
تاریخ ثبت نام :
اخرین ورود : - در ساعت
ادرس سایت :
شناسه یاهو :


تاريخ : 23 خرداد 1398 | 18:18 | نويسنده : faezeh | بازديد : 336

­­ قیمت سقف کشسان بر اساس عوامل مختلف محاسبه می­گرد به همین جهت در پروژه­های مختلف قیمتها متفاوت است. عواملی از جمله نوع پارچه کشسان و مساحت آن، نورپردازی، تجهیزات نصب و نوع اجرای سقف کشسان قیمت هر مترمربع سقف کشسان­را در هر نوع پروژه تعیین میکنند.البته لازم به ذکر است سقف کشسان با سقف باریسول تفاوتی ندارد و باریسول یک برند تجاری در سقف کشسان می باشد.


·­­­­­­ نوع سقف کشسان: سقف­های کشسان در طرح­های مختلف ترنسپرنت، لاکر یا براق، جیر و چاپی اجرا می­شوند. سقف­های کشسان ساده ترنسپرنت و لاکر قیمت کمتری نسبت به انواع جیر و چاپی دارند. در نوع چاپی نوع طرح انتخاب شده تاثیری در قیمت سقف کشسان نداشته و تمامی طرح­های چاپی دارای قیمت واحدی می­باشند. نکته قابل توجه اینکه نحوه چاپ و کیفیت آن در قیمت تأثیر می­گذارد. شرکت مدرن سقف از دستگاه­های چاپ UVبرای مدل­های چاپی سقف کشسان استفاده میکند که به مراتب دارای کیفیت بالاتری نسبت به دیگر دستگاه­های چاپ می­باشد.

·­­­­­­ نوع نورپردازی: در اجرای سقف کشسان انواع نورپردازی­ها از جمله چراغ­های کریستال، هالوژن، فیبر نوری، لامپهای مهتابی و نوارهای ­SMD و RGB به کار می­روند که هر کدام دارای قیمت­های متفاوتی می­باشند و در هر پروژه بر اساس تعداد و یا متر طول استفاده شده قیمت آن­ها محاسبه می­گردد ­و یکی از فاکتورهای تعیین کننده قیمت سقف کشسان سیستم نورپردازی می باشد.

·­­­­­­ تجهیزات نصب و نوع اجرای سقف کشسان: نحوه اجرای سقف­های کشسان و تجهیزات مورد نیاز آن از جمله پروفیل­های آلومینیومی بر اساس نوع سقف، متراژ، مسطح و یا حجمی بودن آن متفاوت است. به عنوان مثال در سقف­های ترنسپرنت از پروفیل­های دوبل و یک لایه محافظ در پشت سقف کشسان استفاده می­شود که در نوع لاکر یا براق استفاده نمی­گردد. یه همین جهت نوع اجرا در قیمت سقف کشسان تأثیرگذار است.

نکته قابل توجه اینکه شرکت­های مختلفی تولیدکننده متریال اصلی سقف­های کشسان می­باشند که هر کدام دارای کیفیت و استانداردهای متفاوت می­باشند. به همین جهت باید در انتخاب سقف کشسان توجه کافی را داشت و قیمت سقف­های کشسان شرکت­های مختلف را بدون اطلاع از جزییات متریال اصلی آن­ها مورد مقایسه قرار نداد.

شرکت مدرن سقف به عنوان نماینده رسمی شرکت PONGS­ آلمان، محصولات سقف کشسان این شرکت را در سراسر ایران نصب و به مدت 10 سال پشتیبانی می­نماید.

دفتر مرکزی ­سقف کشسان و سازه پارچه ای مدرن سقف

اصفهان، چهار باغ بالا، مقابل شرکت زمزم، خیابان کاویان، مجتمع کوه نور، طبقه سوم، واحد ۳۴ ، شرکت مدرن سقف
تلفن: ۳۶۲۹۳۹۳۹(031)
تلفن: ۳۶۲۹۳۸۳۸(031)
فکس: ۳۶۲۰۵۸۲۵(031)
تلفن همراه: ۰۹۱۳۷۱۱۵۵۰۵ (واتساپ و تلگرام نیز فعال می باشد)

صفحه اینستاگرام : Modernstretchceilings
پست الکترونیکی info (at Sign) msc.co.ir:

دفتر تهران سقف کشسان و سازه پارچه ای مدرن سقف

تهران، ابتدای خیابان پاسداران، دشتستان دوم، پلاک ۵، واحد ۱۰ ، شرکت مدرن سقف
تلفن: ۲۲۸۶۹۴۵۶(021)
تلفن: ۲۲۸۶۹۶۰۸(021)
تلفن: ۲۲۸۶۹۴۵۶(021)
فکس: ۲۲۸۹۹۳۴۵(021)
پست الکترونیکی دفتر تهران tehran (at Sign) msc.co.ir:

­

امتياز : 3


طبقه بندي: ،
,

مطالب مرتبط
ارسال نظر براي اين مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
نظر بصورت خصوصی ارسال شود